Jsem zástupce SŠ a mám zájem o spolupráci s NF FF na projektu Lingua Franca StipendiumJsme rádi, že sdílíte naši vizi a máte zájem o spolupráci s Nadačním fondem FF na projektu Lingua Franca Stipendium. 

Pro to, aby se studentky a studenti Vaší vzdělávací instituce mohli o stipendium ucházet, je potřeba udělat pár jednoduchých kroků. Návod

1. V prvním kroce je nutné oficiálně požádat ze strany Vašeho ústavu o spolupráci s NF FF na projektu LFS, a to volnou formou na e-mail info@nfff.cz

E-mail prosím strukturujte podle předlohy žádosti (viz předloha vpravo nahoře) a nezapomeňte uvést všechny zvýrazněné informace.

2. Následně je potřeba zveřejnit informační text (viz předloha vpravo dole) na aktualitách Vašeho webu, aby byli studenti i rodiče řádně informovaní o možnosti stipendia. Prolinkování na naše stránky zachovejte.

3. Jakmile NF FF obdrží oficiální žádost a také informaci o řádném zveřejnění informačního textu pro studentky a studenty Vaší instituce na webu Vašeho ústavu, přidáme Vaši školu mezi spolupracující střední školy.

Od toho momentu se studenti mohou podle nastavených pravidel ucházet o LFS.


Děkujeme za zájem o spolupráci. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme

Předloha žádosti o spolupráci mezi Vašim ústavem a NF FF na projektu Lingua Franca Stipendium.

Vážení,

žádám pro naši školu, jméno školy a adresa, o
spolupráci v rámci projektu NF FF – Lingua Franca Stipendium.
Vzhledem k tomu, že naši žáci pravidelně konají cambridgeské zkoušky na úrovni C1, byla by pro ně možnost získání stipendia další motivací dále se zlepšovat v cizím jazyce.
Váš informační text o tomto projektu jsme připraveni uveřejnit na našich webových stránkách, adresa webu
Oficiálně určenou osobou pro komunikaci s NF FF bude jméno, příjmení a e
-mail

S pozdravem

Jméno, příjmení

Pracovní pozice


 

Žádost zaslat na e-mail info@nfff.cz


Předloha informačního textu pro události/aktuality na webu Vašeho ústavu s prolinkováním na web NF FF a LFS 


Vážené studentky a studenti ve školním roce 2023/24 jsme navázali spolupráci s Nadačním fondem FF. Fond podporuje jazykové vzdělávání a nabízí vybraným středoškolským studentům, kteří úspěšně složili zkoušku C1 Advanced (CAE), stipendium ve výši 100 % poplatku za zkoušku. Od ledna 2024 se můžete o stipendium ucházet i Vy. Podmínky žádosti a další informace naleznete na stránkách Lingua Franca Stipendium

Prolinkování na NF FF a LFS je nutné zachovat.